Added Livefyre Comments to the Site

So, I was bored with the standard WordPress commenting system. It sends me an email with each post and requires me to approve them manually. That seems awfully archaic.  So, today, I installed a new plugin called, LiveFyre.  And, though it’s totally new to me, it’s already looking very fun.

It’s Friday. I’ve been crazy busy this week. And, I feel like taking a risk.  So… have fun :).

This entry was posted in All. Bookmark the permalink.
36 comments
OnakoymaBunakoy
OnakoymaBunakoy

http://www.dijitalreklam.com.tr Reklam Ürünleri, Tabela, Afiş, Araç Giydirme, Bayrak İmalatı konusunda tecrübesi ve yüksek kalitesi ile hizmet verdiği müşterileri arasında her biri uluslararası ve kendi sektöründe lider olan birçok firma bulunmaktadır.

OnakoymaBunakoy
OnakoymaBunakoy

http://www.yurtdidisiegitimakademisi.net ankara Yurtdışı Eğitim Akademisi kaliteli,kapsamlı ve güvenilir Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı hizmeti sunmak üzere, Ankara merkezli , dünyanın önde gelen tanınmış okulları ve üniversiteleri ile çalışan, deneyimli ve uzman bir danışmanlık firmasıdır.Yurtdışında Dil Eğitimi,Küçük yaş grubu Yaz Okulları,Üniversite, Master,Mba,Sertifika Programları ,Özel amaçlar için İngilizce Programları,Sınav Hazırlık Programları,Vize Danışmanlığı uzmanlık alanlarımızdır.

cihancair
cihancair

Artan üretim potansiyeline paralel olarak, depolama aşamalarında yaşanan sıkıntılar <a href="http://www.asrs.com.tr">otomatik depolama</a> raf sistemlerinin geliştirilmesine alt yapı oluşturmuştur. Tek bir alanda; pek çok farklı malzemenin aynı anda saklanabilmesi, kutu ya da çekmece türü stok alanlarıyla malzemelerin sorunsuz saklanabilmesi, numaralandırma işlemleriyle ürünlerin hangi bölümde nerede stoklandığının takip edebilmesi, otomatik modül sayesinde malzeme taşıma maliyetlerinin azalması, sistemdeki kayıtlar ile ürüne kısa zamanda hızla ulaşıp, kolaylıkla transfer edilebilmesi ve zamandan tasarruf sağlaması depo raf sistemlerinin en belirgin avantajları arasında yer almaktadır. 

Avrupa normlarına göre üretilip, mukavemetinden taviz vermeden, ürünlerin zarar görmeden ve denge problemi yaşamadan taşınmasını sağlamak amacı güdülerek üretime koyulan ve stoklama alanları istenilen ölçülere uygun tasarlanan bu düzenekler başlıca, paletli, kutulu, hareketli ve içine girdirilebilir raf çözümleri olarak pek çok alternatiflere ayrılmaktadır. 

Kullanışlı yazılımları sayesinde her dilde kullanılabilmesi ve ürünle ilgili bütün pozisyonları bünyesinde barındırarak, geniş bilgi ve detaylı analiz sunma olanaklarını da müşterisine sunan bu mekanizmalar, en küçük ve hafif parçadan en ağır ve hantal malzemelere kadar her ebattaki ürünün stoklama ve saklama imkânlarını kullanıcısına sunmaktadır.  

Zamandan ve mekandan tasarruf etmeyi sağlamasının yanı sıra depo alanından optimum faydalanma olanakları da sunan bu sistemler, yükleme, taşıma ve boşaltma işlemlerini tek bir elektro cihaz sayesinde, bir operatörün yardımıyla gerçekleştirmektedir. Stoklanan malzemenin hiçbir şekilde zarar görmeden transfer edilecek olan zamana kadar güvenle saklanmasını, dilenilen anda ürünün pozisyonunun ve stok adedinin de takip edilmesine imkan sağlayan bu modüller, % 100 doğru malzemeye, istenilen anda ulaşabilme garantisi de vermektedir. 

Yüksek tavanlı depolar olarak 40 metre yüksekliğe kadar çıkabilen ve genellikle 1.5 ton ağırlığına kadar da yük taşıyabilme niteliklerine sahip olan bu mekanizmalar, artık kolilerin üst üste dizilme ve geniş alana yayılma prensibine son vermiş, fuzuli ve fazladan personele ihtiyaç duyma gereksinimlerini de ortadan kaldırmıştır. 


Kullanım alanlarının oldukça geniş bir ağa yayıldığı, üretim ve transport hareketleri gerçekleştiren; lojistik, endüstriyel ve gıda firmalarının çoğunlukla kullandığı bu sistemlerin dikey kullanımı sayesinde, alandan yüksek yoğunluklu depolama fırsatları yakalanarak, daha çok malzemenin ve ürünün ekstradan mekana gerek kalmadan stoklanması sağlanmaktadır.

OnakoymaBunakoy
OnakoymaBunakoy

Daha iyi bir gelecek ve güvenli yaşam için Amerika’da doğum yapmak son dönemde oldukça popüler bir hale gelmiştir. Hamile bayanlar, çeşitli yollar ile ABD’ye gitmekte ve burada doğumları gerçekleştirmektedir. Böyle bir yola başvurulmasının en önemli ve geçerli sebebi ise Amerika’da sunulan fırsatlardır.  http://www.saglikvegelecek.com/amerika-da-dogum-yapmak.html

The Seo Specialist
The Seo Specialist

Livefyre adds power to the comments but in the recent days there is something fishy about Livefyre, i can see some bugs but not sure exactly what is that!

SEO in moorpark
SEO in moorpark

Livefyre is good, but like most people mentioned. Spammers thrive on it! And so it has begun!

JuhhuArora
JuhhuArora

Livefyre Comments are always amusing... But you still need to stay away from spammers..

 

You can have a look at www.grabadeal.in !!!

villete
villete

You still have to be vigilant with spammers though you have this plugin.

zosiedudley
zosiedudley

Dream getting used car buying and selling process is very easy in Houston! We will pay you cash very easy as well as provides licensed, bonded. That saves your time.

ghostR
ghostR

Its a big risk, just be careful of spammers :)

solar savings
solar savings

Another nice and straightforward article about them! You’re carrying out a great job, in the easiest way which a lot of bloggers put aside: conscientiously, diligently, honestly. This is the reason why the can visit your page certainly one of ten advertising page.

car wrap | truck wrap
car wrap | truck wrap

I was very pleased to find this site.I wanted to thank you for this great read I definitely enjoying every little bit of it and I have you bookmarked to check out new stuff you post.

dude18
dude18

hmm, It's looking good 

car wrap | truck wrap
car wrap | truck wrap

Your post was so wonderful that I decided to bookmark this site, so I can easily access this blog for further updates.

12vn
12vn

Does anyone know how to index a livefyre profile?

business blog
business blog

LiveFyre is one of the best commenting platform. It's very easy to use plus the higher chance of making the comments approve. I'm trying other plugins but this LiveFyre is one of the best so far.

price
price

Livefyre is best comment platform.

The Seo Specialist
The Seo Specialist

Your risk will sure pays you Gigi, Livefyre adds value as well as socialize the commenting experience! Welcome to Livefyre :)

Dfrinch
Dfrinch

I like this article.Livefyre is great comment system

Dfrinch
Dfrinch

The best becomes even better with Livefyre Comments 3. The platform was designed from the ground-up for the social web, turning your blog into the hub of engagement.

Boat Parts
Boat Parts

Livefyre is really good comment system.

Marks Spencer
Marks Spencer

Livefyre is best compared to disqus or facebook comment system.